Witaj. Jesteś tu pierwszy raz? Zarejestruj się. Masz już konto? Zaloguj się.Zaloguj się Przechowalnia Dostawa i płatność Regulamin Pomoc Polski
Największy wybór książek
Tel.: 58 340-60-65
Twój koszyk
Ilość: 0
Suma: 0,00 PLN
Przejdź do kasy
Przejdź do kasy

Czas oczekiwania

Po złożeniu zamówienia zostanie ono zapisane na twoim koncie i w ciągu kilku minut otrzymasz e-mail z potwierdzeniem przyjęcia go do realizacji. Jeżeli wszystkie zamówione pozycje znajdują się w naszym magazynie, zamówienie zostanie zrealizowane następnego dnia po jego złożeniu. Do tego musisz doliczyć czas jaki zajmie doręczenie przesyłki pod wskazany adres - jest on uzależniony od miejsca i wybranego sposobu dostawy.

UWAGA:


Okres oczekiwania na przesyłkę = czas kompletowania zamówienia + czas jej dostawy.Może się także zdarzyć, że na niektóre książki trzeba będzie poczekać nieco dłużej: od 3 do 14 dni lub w wyjątkowych przypadkach nawet 6 tygodni. Okres ten jest uzależniony od warunków, na jakich dostarczają nam swoje książki poszczególne wydawnictwa. Przewidywany maksymalny okres realizacji zamówienia podawany jest w mailu wysyłanym do Ciebie zaraz po złożeniu zamówienia. Każdorazowo, w osobnym mailu poinformujemy Cię dokładnie o terminie wysyłki i przewidywanym dniu dostawy.

Informację o realizacji zamówienia możesz też znaleźć w historii twoich zakupów.

Księgarnia zastrzega sobie prawo do anulowania lub niepełnej realizacji zamówienia w przypadkach, gdy nakład książki wyczerpał się lub gdy jest ona czasowo niedostępna u wydawcy lub dystrybutora, jednakże wcześniej zostaniesz o tym poinformowany.