Witaj. Jesteś tu pierwszy raz? Zarejestruj się. Masz już konto? Zaloguj się.Zaloguj się Przechowalnia Dostawa i płatność Regulamin Pomoc Polski
Niskie ceny
Tel.: 58 340-60-65
Twój koszyk
Ilość: 0
Suma: 0,00 PLN
Przejdź do kasy
Przejdź do kasy

Łączenie i dzielenie zamówień

Niezrealizowane zamówienia można ze sobą łączyć, co powoduje minimalizowanie kosztów wysyłki. W tej sprawie skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailem albo wpisz odpowiednią sugestię w uwagach do składanego zamówienia.

Można połączyć również zamówienia z różnymi danymi do faktury, ważne, by adres dostawy w obu wypadkach był taki sam. W ten sposób możesz zaoszczędzić na kosztach wysyłki składając zamówienie prywatne i na firmę.

Zamówienie możesz także podzielić. Czas realizacji zamówienia może różnić się w przypadku poszczególnych towarów, dlatego by zminimalizować koszty dostawy, wstrzymujemy wysyłkę do chwili skompletowania całego zamówienia. Wydłuża to jednak czas oczekiwania. Jeśli szczególnie zależy Ci na szybkim dostarczeniu wcześniej dostępnych pozycji, możesz swoje zakupy podzielić. W tym celu skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailem. Towary z późniejszym terminem realizacji zostaną wysłane w osobnej przesyłce lub dołączymy je do twojego kolejnego zamówienia.