Witaj. Jesteś tu pierwszy raz? Zarejestruj się. Masz już konto? Zaloguj się.Zaloguj się Przechowalnia Dostawa i płatność Regulamin Pomoc Polski
Darmowa dostawa
Tel.: 58 340-60-65
Twój koszyk
Ilość: 0
Suma: 0,00 PLN
Przejdź do kasy
Przejdź do kasy

Płatność

W tej chwili dostępnych jest pięć sposobów płatności za zamówiony towar:

 

1. za pobraniem - należność za zamówiony towar należy uiścić bezpośrednio przy odbiorze przesyłki,

 

2. przedpłata przelewem na konto – zamówienie zostanie wysłane po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie bankowym w PKO BP S.A. O/Gdańsk nr 27 1020 1811 0000 0102 0017 9390.

 

3. płatność elektroniczna w systemie PayU – zapłać w wygodny sposób bez prowizji jednym z popularnych transferów elektronicznych poprzez bezpieczny system PayU.pl.

 

4. kartą kredytową - za dokonane zakupy możesz zapłacić w wygodny i bezpieczny sposób kartą systemu VISA, EC/MC, JCB, DINNERS. Płatność realizowana jest za pośrednictwem firmy Firstdata w sposób zapewniający całkowite bezpieczeństwo transakcji. UWAGA: system nie obsługuje kart "płaskich", takich jak Visa Electron czy Maestro.

 Po wybraniu płatności kartą i wciśnięciu przycisku "złóż zamówienie" zostaniesz przekierowany na stronę firmy Firstdata, gdzie należy podać dane z karty, w tym kod CVV2/CVC2. Są to trzy ostatnie cyfry umieszczone na rewersie karty, na pasku, na którym znajduje się podpis posiadacza karty. Po pomyślnej autoryzacji powrócisz na stronę medbook.com.pl i pojawi się komunikat potwierdzający akceptację płatności i złożenie zamówienia.

 Jeśli autoryzacja płatności kartą nie powiedzie się, możesz wybrać inną formę płatności lub spróbować ponownej autoryzacji karty.

 Co decyduje, że płatność kartą kredytową w naszym sklepie internetowym jest całkowicie bezpieczna:

 - transakcja jest autoryzowana i rozliczana przez największe i najbardziej doświadczone centrum autoryzacyjne w Polsce - Firstdata S.A.,

- komunikacja Klienta (posiadacza karty) z Firstdata i przekazywanie danych niezbędnych do autoryzacji odbywa się bez udziału księgarni. Oznacza to, iż poufne dane posiadacza karty nie będą ujawniane w punkcie handlowo - usługowym,

- transmisja danych jest szyfrowana technologią SSL (klucz 128 bitów), co całkowicie uniemożliwia jej odczytanie przez osoby trzecie,

- obciążenie karty nastąpi dopiero w momencie wysłania paczki. Z konta klienta zostanie pobrana wyłącznie należność za towary wysłane.

 

5. w księgarni przy odbiorze - wybór tej opcji ma sens, jeśli jako sposób dostawy wybrałeś odbiór własny w siedzibie księgarni. Będziesz wtedy mógł zapłacić bezpośrednio przy odbiorze książek.

 

Dla firm i instytucji stale współpracujących z księgarnią istnieje możliwość ustalenia płatności przelewem z odroczonym terminem płatności. W tej sprawie proszę kontaktować się telefonicznie dzwoniąc pod numer: (058) 341-54-38, (0-58) 732-26-36, (058) 340-60-65, kom. 0-512-176-773 w godz. 9-16.