Witaj. Jesteś tu pierwszy raz? Zarejestruj się. Masz już konto? Zaloguj się.Zaloguj się Przechowalnia Dostawa i płatność Regulamin Pomoc Polski
Niskie ceny
Tel.: 58 340-60-65
Twój koszyk
Ilość: 0
Suma: 0,00 PLN
Przejdź do kasy
Przejdź do kasy

Prezentacja książek

Cała oferta podzielona jest na cztery kategorie: medycynę, zdrowie pacjenta, psychologię i książki zagraniczne. W każdej kategorii wyodrębniono "działy", które skupiają ofertę książek podobnych tematycznie. W każdej kategorii i dziale można wyodrębnić nowości, bestsellery i książki w promocji.

Zanim zdecydujesz się na zakup, każdy produkt możesz "wziąć do ręki" i przyjrzeć mu się z bliska. Wszystko starannie opisujemy, podajemy naszą cenę i dla porównania średnią cenę z innych księgarń. Oprócz tytułu znajdziesz informacje o autorach, producencie czy wydawcy. Prezentujemy okładki, krótki opis, a także umożliwiamy przejrzenie spisu treści. W opisie książki podajemy także informację o dostępności towaru, gdzie poszczególne komunikaty oznaczają:

 

Towar w magazynie - książka znajduje się w naszym magazynie i zamówienie na tą pozycję zostanie zrealizowane w ciągu 24 godz.

 

Towar zwykle wysyłamy w terminie ... - książki nie ma w naszym magazynie i konieczne będzie sprowadzenie jej z wydawnictwa. Zamówienie na tą pozycję zostanie zrealizowane z reguły w podanym w opisie terminie.

 

Zapowiedź - książka jest dopiero w planach wydawniczych. Cena jest ceną orientacyjną i może się zmienić.

 

Nakład wyczerpany - książka niedostępna w sprzedaży z powodu wyczerpania nakładu.

 

Zapas wyczerpany - książka jest dostępna w wydawnictwie ale z różnych powodów księgarnia nie jest w stanie jej sprowadzić.

 

Czeka na dodruk - wyczerpał się nakład w wydawnictwie ale w najbliższym czasie planowany jest dodruk.