Witaj. Jesteś tu pierwszy raz? Zarejestruj się. Masz już konto? Zaloguj się.Zaloguj się Przechowalnia Dostawa i płatność Regulamin Pomoc Polski
Szybka realizacja zamówień
Tel.: 58 340-60-65
Twój koszyk
Ilość: 0
Suma: 0,00 PLN
Przejdź do kasy
Przejdź do kasy

Zwroty

Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. "o prawach konsumenta" konsument oraz przedsiębiorca prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą (tylko w odniesieniu do zakupów nie związanych z jego działalnością zawodową)  - mogą zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki.

Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie był kopiowany ani nie został w żaden sposób zniszczony. Programy komputerowe oraz inne materiały audiowizualne na nośnikach elektronicznych muszą być zwracane w oryginalnym, nienaruszonym opakowaniu.

W przypadku literatury obcojęzycznej sprowadzanej na indywidualne zamówienie, której ceny zależą od kursu walut - prawo zwrotu nie przysługuje. W sytuacjach szczególnych prosimy o kontakt bezpośredni.

Jeżeli e-book, audiobook lub inny program komputerowy został pobrany (częściowo lub w całości) – Klient traci prawo do odstąpienia od umowy.

Zwracany towar prosimy bezpiecznie zapakować i odesłać - jeśli to możliwe - razem z otrzymanym dokumentem sprzedaży i pisemną deklaracją zwrotu. Pieniądze za oddany towar wraz z kosztami wysyłki najtańszym sposobem dostępnym w naszej ofercie zostaną zwrócone niezwłocznie, nie później jak w ciągu 14 dni, bezpośrednio lub przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta.

UWAGA: Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi. Nie przyjmujemy paczek pobraniowych ani z przerzuconym na nas kosztem nadania.